MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
  • WHDLOpener – recenzja

truman_burbank Sierpień 18, 2018 9:50

Nie tak dawno informowaliśmy o WHDLOpenerze. Na blogu Amigaone X5000 jest już recenzja

Czytaj dalej...
  • Iris beta 36

waldiamiga Sierpień 17, 2018 9:04

Jacek “jacadcaps” Piszczek wydał kolejną wersję swojego programu pocztowego. Z nowości wprowadzono obsługę wiadomości roboczych. Beta ta również rozwiązuje kilka problemów związanych z wysyłaniem wiadomości i dodaje niektóre ulepszenia interfejsu użytkownika. Więcej informacji przeczytacie w pliku README.txt. Iris beta 36

Czytaj dalej...
  • WHDLOpener

SZAMAN_exec.pl Sierpień 15, 2018 12:05

Pakiet WHDLOpener integruje E-UAE / WHDLoad z Ambientem. Gry WHDLoad można startować przez plik slave lub po prostu klikając w ikonę. Obrazy ADF można uruchomić od razu w E-UAE lub montować w MorphOS. Więcej informacji o tym rozwiązaniu Korniego znajdziecie na stronie https://morph.zone/modules/news/article_storyid_2420.html

Czytaj dalej...
  • “Iris e-mail” – recenzja bety 33

truman_burbank Sierpień 6, 2018 3:19

Na blogu AmigaOne X5000 można przeczytać recenzję klienta pocztowego Iris w wersji beta 33. 

Czytaj dalej...
  • MorphOS 3.11 i AmigaOne X5000

truman_burbank Lipiec 23, 2018 1:44

Na stronie “Amigaone X5000 blog” można poczytać o wrażeniach z użytkowania systemu MorphOS 3.11 na rzeczonym komputerze. 

Czytaj dalej...
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Sprzęt Jak wyłączyć dźwięk przy uruchamianiu PowerBooka?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, i 3 głosy , a ostatnio aktualizowany był przez  pero w dniu 4 lata, 2 miesiące temu.

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    MDW
    MDW
    Participant

Da się jakoś wyłączyć dźwięk jaki wydaje PowerBookG4 (działający tylko pod MorphOSem) przy uruchamianiu? Jest to dosyć uciążliwe gdy mam włączyć PowerBooka w nocy gdy wszyscy śpią.
    W MacBooku wiele lat temu sobie wyłączyłem, bo Google pełne jest przepisów jak to zrobić pod OSX. Ale jak zrobić na MorphBooku to nie mam pojęcia. Da się?

Norbert
    Participant
    Da się jakoś wyłączyć dźwięk jaki wydaje PowerBookG4 (działający tylko pod MorphOSem) przy uruchamianiu? Jest to dosyć uciążliwe gdy mam włączyć PowerBooka w nocy gdy wszyscy śpią.
    W MacBooku wiele lat temu sobie wyłączyłem, bo Google pełne jest przepisów jak to zrobić pod OSX. Ale jak zrobić na MorphBooku to nie mam pojęcia. Da się?

Pozostaje Ci tylko odpalic OSX dysku Firewire lub dysku USB/pendrive i wylaczycz dzwiek .
    Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. 😀

MDW
    MDW
    Participant
    Pozostaje Ci tylko odpalic OSX dysku Firewire lub dysku USB/pendrive i wylaczycz dzwiek .
    Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. 😀

Czyli jednak bez tego się nie obejdzie. Faktycznie taki pendrive by się przydał, bo to już nie pierwszy raz rozwiązanie jakiegoś problemu wymaga odpalenia OSX. A tego na dysku mieć absolutnie nie chcę. 🙂 Od tego mam bardziej dzisiejszy sprzęt Apple z nowym OSX. Mój PowerBook ma być tylko MorphBookiem.

pero
    Participant

Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. :D—-A nie można takiej pchełki dołożyć do Mosa? Podobnie miałem w minimaku. Raz brzęczało a raz nie. Odciąłem kabelek od charczka i już nie gra, ale to nie jest rozwiązanie!

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.