MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Jak dostać się do archiwum forum morphos.pl?

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #359
    MDWMDW
    Participant

    Trochę się zastanawiałem czy o to zapytać, bo pewnie odpowiedź jest jakaś prosta i oczywista tylko ja jak zwykle czegoś nie zauważam. No ale faktycznie nie zauważam i jednak zdecydowałem się, że zapytam. 🙂

    Jak mogę przeglądać wszystkie wisy na forum morphos.pl?
    Akurat chciałem poszukać wątku o bootowaniu PowerMaków z USB z MorphOSem i nie bardzo wiedziałem jak to zrobić. Widzę 8 ostatnio aktualizowanych wpisów z każdego działu forum i tyle. Wątek, który chciałem odkopać spadł już niżej i odnalazłem go wpisując na google po prostu „PowerBook USB site:morphos.pl”. Znalazłem i żyję. Jednak chciałbym na przyszłość poznać sposób na to jak zobaczyć pełną listę wątków w każdym dziale forum morphos.pl. Może mi ktoś powiedzieć czy jest to możliwe i dlaczego ja nie wpadłem na to pomimo tego, że jest to takie oczywiste?

    #1797
    Avatarkrashan
    Participant
    bo pewnie odpowiedź jest jakaś prosta i oczywista

    I tak i nie. Prosta odpowiedź na to pytanie brzmi „trzeba kopnąć w **pę webmastera krashana, żeby w końcu zrobił stronicowanie spisu wątków”. To jest oczywiście odpowiedź poprawna i wyczerpująca całość zagadnienia, ale niestety nie daje natychmiastowego efektu. Jeżeli oczekujesz natychmiastowych rezultatów, to ta odpowiedź zamienia się w znacznie mniej przyjemną „nie da się” . Oczywiście pomijając trick z Google. Dobra wiadomość to ta, że te wszystkie wątki nie znikają, czekają tylko w mrocznych zakamarkach bazy danych na jakiegoś SELECT-a niczym na księcia z bajki…

    Jakieś 40 linijek kodu w PHP później…

    LOL chyba działa .

    #1800
    kjbkjb
    Participant

    ahahhahah

    Dzięki, tego na serio brakowało 🙂

    Teraz można odkopywać prehistoryczne wątki 😛

    #1802
    edeede
    Participant
    LOL chyba działa .

    i to fajnie działa – bez przeładowywania całej treści strony, podoba mi się takie rozwiązanie.

    #1803
    EnderEnder
    Participant
    LOL chyba działa .

    Dziękować! W ramach przyjaźni polsko-syjamska przekazać grzyby przyjaźni, chyba, że wolicie kiełbasa ze święta krowa.

    #1814
    MDWMDW
    Participant
    Jakieś 40 linijek kodu w PHP później…

    LOL chyba działa .

    Prawdę mówiąc to trochę zapomniałem, ża zadałem to pytanie. Dopiero teraz mi się przypomniało, zaglądam i… widzę rozwiązanie. Dzięki! Działa i teraz jest bardzo dobrze. Na pewno się przyda. 🙂

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.