MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
 • Testujemy Iris beta 25

  SZAMAN_exec.pl Maj 25, 2018 2:56

  Jacek ‘jacadcaps’ Piszczek od jakiegoś czasu pracuje nad nowym klientem pocztowym dla systemu MorphOS. Program Iris będzie posiadał obsługę IMAP oraz możliwość czytania i tworzenia maili w trybie HTML. W tej chwili możecie pobrać wersję beta 25, w której m.in. dodano obsługę aliasów, Yahoo! Mail i pola X-Mailer dla wychodzących wiadomości. Wszystkie błędy w wersji beta najlepiej zgłaszać na forum morph.zone.

  Czytaj dalej...
 • Retro Stories

  truman_burbank Maj 23, 2018 9:29

  Na stronie “Wspieram to” trwa zbiórka na dokument opierający się na wspomnieniach twórców polskich gier, w tym amigowych hitów. Budżet określono na 6.000 zł. W sumie wywiadów udzieli kilkanaście osób; do tej pory nagrano trzy, a kolejne 13 osób (lista nie jest zamknięta) czeka w kolejce. Wśród nich będzie Mariusz Włodarczyk, znany pod ksywą ‘MDW’, znany z takich klasycznych amigowych gier jak “Pechowy prezent”, “Miasto śmierci”, “Rycerze Mroku” czy morphosowy ‘Fortis”. Także Maciej Frontkiewicz (“Alfabet śmieci”). Lista jest zacna. Warto zajrzeć, a może i wesprzeć. Strona zbiórki jest pod tym linkiem: Retro Stories  

  Czytaj dalej...
 • Zachęcam do współpracy

  truman_burbank Maj 21, 2018 1:15

  Każdy, kto chce nadsyłać newsy, może dostać taką możliwość. Wiążę się to ze zmianą uprawnień (ze “subskrybent” na “współpracownik”) i taki tekst po zatwierdzeniu wyląduje jako news. Myślę, że fajne by było, jakbyśmy to miejsce wypełniali treściami wspólnie. Tak że śmiało można zgłaszać się do współpracy, nawet tu w komentarzach.

  Czytaj dalej...
 • Open X Com

  truman_burbank Maj 20, 2018 10:16

  Port gry “Open X Com” ukończony. Jakiś czas temu ‘Drako’ namówił   ‘stefkosa’ na sportowanie tej gry i ten dzisiaj właśnie wrzucił kompilację – świeżutkie archiwum możecie zassać stąd: http://stefkos.amigazeux.net/openxcom.lha Jest obsługa UFO Enemy Unknown + UFO Terror From The Deep. Port opiera się na wersji 1.0.74xxxx (poprzednia wersja to 0.97) i zawiera poprawki ‘stefkosa’. Więcej na temat portu w pliku readme w archiwum z grą.

  Czytaj dalej...
 • Pixel Heaven 2018

  truman_burbank Maj 19, 2018 1:15

  Wielka impreza rangi europejskiej “Indie & Retro” zbliża się. Warszawa, 8-10 czerwca. Informacje na stronie organizatora Pixel Heaven 2018 Amigi tam może być niewiele, ale parę znanych nazwisk przewinie się – szczegóły pod linkiem. Ze strony MorphOS-a nieoficjalnie (bo występuje tam głównie jako promotor FriendUP) będzie można spotkać ‘stefkosa’, który należy do „dev teamu” MorphOS-a.

  Czytaj dalej...
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Dla programistów Informacje o cyklu C obiektowo

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, i 3 głosy , a ostatnio aktualizowany był przez Ender Ender w dniu 2 lata, 6 miesiące temu.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #356

  Kaczus
  Participant

  W wątku o narzędziach dla Amiga E wspomniałem (wramachg małego offtopa), że zacząłem pisać cykl artykułów o programowaniu obiektowym w języku C. Żeby nie ciągnąć w tamtym miejscu wątku pobocznego, to może tutaj wrzucę informację, że kolejny artykuł jest gotowy na stronie. Tym razem kilka słów o hermetyzacji.

  #1779
  Ender
  Ender
  Participant

  Przy okazji przydały by się na stronie linki do kursów Twojego i Grzegorza, bo zieloni może nawet nie wiedzą, że takie są. To taki apel do Adminów.

  #1941

  Kaczus
  Participant

  No to jest po dłuższej przerwie kolejny odcinek cyklu.

  #1942
  Ender
  Ender
  Participant

  Fajnie.

  #1943

  krashan
  Participant
  Fajnie.

  Osobiście po lekturze mam wrażenie lekkiego przerostu formy nad treścią. Niemniej każdy się bawi tak, jak lubi .

  #1944
  Ender
  Ender
  Participant

  Im więcej wszelkiej maści kursów tym lepiej. Jak się przeczyta kilka jednocześnie to może coś się zrozumie, no chyba, że nie ma czasu na systematyczne ćwiczenia, wtedy ogólnie kicha.

  #2067

  Kaczus
  Participant

  Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

  #2068
  Ender
  Ender
  Participant
  Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

  Tak trzymaj.

  #2073

  Kaczus
  Participant

  Cykl zakończony, a dla zainteresowanych artykuł z kilkoma poradami dla programistów.

  #2101

  Kaczus
  Participant

  A na świeta rozpoczynam nowy cykl o programowaniu. Pretekstem jest format CSV

  #2145

  Kaczus
  Participant

  Dla zainteresowanych kolejny artykuł o programowaniu na stronie.

  #5145

  Kaczus
  Participant

  Jak ktoś zaczął zabawę z MUI, to może przyda mu się kilka uwag na temat custom classes?

  #5178

  Kaczus
  Participant

  Nowy artykuł na stronie (dla zainteresowanych). Tym razem troszkę zabawy wskaźnikami.

  #5180

  Kaczus
  Participant

  Dodałem nową podstronę, w której będę umieszczał coś ala FAQ, czyli odpowiedzi na często pojawiające się pytania, oraz wskazówki jak niepopełniać częstych błędów obecnie jest tam 5 podpowiedzi.

  #5188
  Ender
  Ender
  Participant

  Fajnie, że dzielisz się wiedzą.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.