MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
 • Bounty dla FLAC zakończone, transfer środków na bounty Expose.

  pampers Styczeń 11, 2017 9:13
  Money-Bag-with-Money-PNG-03075-451x470

  W związku z brakiem zainteresowania ze strony programistów na zakończenie bounty dla formatu FLAC, zostało ono zakończone. Zgodnie z sugestiami wpłacających, Grzegorz Kraszewski, który wykonał część prac, otrzymał połowę uzbieranej kwoty w wysokości 1175 zł. Pozostała kwota została dzisiaj przetransferowana na bounty dla Expose, podjęte przez Jacka Piszczka.

  Czytaj dalej...
 • Propozycja bounty dla ‚Expose’

  pampers Styczeń 2, 2017 10:23
  expose-mac-os-x-mountain-lion

  Jacek ‚jacadcaps’ Piszczek zapronował stworzenie bounty dla funkcji typu ‚Expose’, znanej z systemu OSX. Czego możemy spodziewać się w zamian za uzbieranie proponowanej kwoty 1000 euro? Co będzie zawarte: Podgląd wszystkich okien dostępnych na ekranie, okna będą odpowienio pomniejszone co pozwoli na wygodną nawigację pomiędzy nimi Wyświetlanie okna tylko jednego, aktualnie działającego programu Podgląd okienek będzie odbywał się „na żywo” Zintegrowanie funkcji znanych z programu Lucy, do systemu (przeźroczystość). Wymagania i ograniczenia:  Wymagane będzie posiadania conajmniej karty Radeon z chipsetem z rodziny R200, niektóre funkcjonalności mogą wymagać nowszego chipsetu R300. Działanie funkcji będzie dostępne tylko na ekranach z włączonym zaawansowanym wyświelaniem (Enhanced Display) Wymagana będzie karta graficzna, która posiada akcelerację 2D jak i 3D Funkcje z programu Lucy będą miały takie same wymogi jak ten program. Zbiórka pieniędzy nie została jeszcze rozpoczęta. Swoje uwagi, sugestie można składać w tym wątku na forum morph.zone.

  Czytaj dalej...
 • Aktualizacja gier dla MorphOSa

  pampers Luty 6, 2016 11:17
  Misc-Games-icon

  Aktualizacji doczekały się 2 gry dla naszego systemu. Pierwsza to platformówka Sqrxz, do ściągnięcia ze strony autorów. Drugą grą a właściwie uaktualnionym portem gry jest Hexen II: Hammer of Thyrion do pobrania tutaj.

  Czytaj dalej...
 • Chelp – czyli przydatna pomoc

  pampers Styczeń 31, 2016 9:47
  Lua-Logo_128x128

  Petteri ‚jPV’ Valli przygotował bardzo ciekawy skrypt o nazwie Chelp, którego zadaniem jest opisywać każdą funkcję dostępną w katalogu C. Skrypt napisany jest w Lua, jego instalacja jest bardzo prosta (wystarczy użyć załączonego w archiwum instalera). Po instalacji wystarczy wpisać w Shellu Chelp Komenda, żeby otrzymać dokładny jej opis wraz z parametrami. Skrypt można ściągnąć z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • GoogleDrive Handler dla MorphOSa

  pampers Styczeń 30, 2016 8:59
  Google-Drive-icon

  Na Aminecie pojawił się handler GoogleDrive w dedykowanej wersji dla MorphOSa. Pozwala on na używanie swojego dysku Google jako zwykłego dysku pod systemem. Handler działa tylko w trybie odczytu, niemożliwy jest też eksport plików. Aby znieść to ograniczenie należy opłacić licencję w cenie 10 euro. Handler dostępny jest we wczesnej wersji 0.4, do ściągnięcia z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Dla programistów Informacje o cyklu C obiektowo

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, i 3 głosy , a ostatnio aktualizowany był przez Ender Ender w dniu 2 lata, 2 miesiące temu.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #356

  Kaczus
  Uczestnik

  W wątku o narzędziach dla Amiga E wspomniałem (wramachg małego offtopa), że zacząłem pisać cykl artykułów o programowaniu obiektowym w języku C. Żeby nie ciągnąć w tamtym miejscu wątku pobocznego, to może tutaj wrzucę informację, że kolejny artykuł jest gotowy na stronie. Tym razem kilka słów o hermetyzacji.

  #1779
  Ender
  Ender
  Uczestnik

  Przy okazji przydały by się na stronie linki do kursów Twojego i Grzegorza, bo zieloni może nawet nie wiedzą, że takie są. To taki apel do Adminów.

  #1941

  Kaczus
  Uczestnik

  No to jest po dłuższej przerwie kolejny odcinek cyklu.

  #1942
  Ender
  Ender
  Uczestnik

  Fajnie.

  #1943

  krashan
  Uczestnik
  Fajnie.

  Osobiście po lekturze mam wrażenie lekkiego przerostu formy nad treścią. Niemniej każdy się bawi tak, jak lubi .

  #1944
  Ender
  Ender
  Uczestnik

  Im więcej wszelkiej maści kursów tym lepiej. Jak się przeczyta kilka jednocześnie to może coś się zrozumie, no chyba, że nie ma czasu na systematyczne ćwiczenia, wtedy ogólnie kicha.

  #2067

  Kaczus
  Uczestnik

  Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

  #2068
  Ender
  Ender
  Uczestnik
  Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

  Tak trzymaj.

  #2073

  Kaczus
  Uczestnik

  Cykl zakończony, a dla zainteresowanych artykuł z kilkoma poradami dla programistów.

  #2101

  Kaczus
  Uczestnik

  A na świeta rozpoczynam nowy cykl o programowaniu. Pretekstem jest format CSV

  #2145

  Kaczus
  Uczestnik

  Dla zainteresowanych kolejny artykuł o programowaniu na stronie.

  #5145

  Kaczus
  Uczestnik

  Jak ktoś zaczął zabawę z MUI, to może przyda mu się kilka uwag na temat custom classes?

  #5178

  Kaczus
  Uczestnik

  Nowy artykuł na stronie (dla zainteresowanych). Tym razem troszkę zabawy wskaźnikami.

  #5180

  Kaczus
  Uczestnik

  Dodałem nową podstronę, w której będę umieszczał coś ala FAQ, czyli odpowiedzi na często pojawiające się pytania, oraz wskazówki jak niepopełniać częstych błędów obecnie jest tam 5 podpowiedzi.

  #5188
  Ender
  Ender
  Uczestnik

  Fajnie, że dzielisz się wiedzą.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.