MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt Geit@Home #2 2013

Widok 13 wpisów - 1 z 13 (of 13 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #342
    waldiamigawaldiamiga
    Participant

    Chłopaki się bawią.
    MorphOS działający na iMacu G5 nowością nie jest:
    http://www.geit.de/images/hm12072013/images/img_0016.jpg

    ale MOS na staruszku Titaniumie tak:
    http://www.geit.de/images/hm12072013/images/img_0010.jpg

    Miałem kiedyś takiego…

    #1688
    recedentrecedent
    Participant
    MorphOS działający na iMacu G5 nowością nie jest

    Jeśli miałbym wymieniać Miniacza to na coś takiego właśnie. Zwarty, kompaktowy sprzęt o znacznie większych możliwościach. Tyle tylko, że trzeba pilnować matrycy.

    #1689
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    Jeśli miałbym wymieniać Miniacza to na coś takiego właśnie. Zwarty, kompaktowy sprzęt o znacznie większych możliwościach. Tyle tylko, że trzeba pilnować matrycy.

    Mnie też się podoba, szczególnie wersja z matrycą 20"

    #1690
    EnderEnder
    Participant
    Jeśli miałbym wymieniać Miniacza to na coś takiego właśnie. Zwarty, kompaktowy sprzęt o znacznie większych możliwościach. Tyle tylko, że trzeba pilnować matrycy.

    Mnie też się podoba, szczególnie wersja z matrycą 20"

    A jak to się grzeje?

    #1691
    edeede
    Participant
    Jeśli miałbym wymieniać Miniacza to na coś takiego właśnie. Zwarty, kompaktowy sprzęt o znacznie większych możliwościach. Tyle tylko, że trzeba pilnować matrycy.

    Ti ma max 1 GHz, to chyba nie są znacznie większe możliwości 🙂 , fakt że przenośny i ogólnie sympatyczny sprzęt ale jednak wolniejszy od mini maca.

    #1692
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    Jeśli miałbym wymieniać Miniacza to na coś takiego właśnie. Zwarty, kompaktowy sprzęt o znacznie większych możliwościach. Tyle tylko, że trzeba pilnować matrycy.

    Ti ma max 1 GHz, to chyba nie są znacznie większe możliwości 🙂 , fakt że przenośny i ogólnie sympatyczny sprzęt ale jednak wolniejszy od mini maca.

    Przecież Koszerowi chodziło o iMaca G5 a nie PowerBook G4 Titanium 🙂

    #1693
    edeede
    Participant
    Przecież Koszerowi chodziło o iMaca G5 a nie PowerBook G4 Titanium 🙂

    Ano przecież stoi jak byk że G5. Pomroczność jasna mnie dopadła albo przeoczyłem bo ciupię z telefonu w oczekiwaniu na zasilacz do PB. Chińska podróbka wreszcie padła ( chociaż tak na prawdę to wina kota – położył się na wtyczce i zasilacz zamęczył się na zwarciu) a tak swoją drogą to słabo rozwiązane jest połączenie zasilacz-powerbook, w miniaczu za to lux zrobili.

    #1694
    pamperspampers
    Participant

    Do mnie jakoś nie przemawiają kompy all in one tak więcej support dla iMaca jest mi obojętny.

    #1695
    recedentrecedent
    Participant
    Do mnie jakoś nie przemawiają kompy all in one

    A ja mam do nich słabość, jeszcze od czasów A600 🙂 A monitor to dodatkowy bonus (ciekawe jak by na moim biurku wyglądała matryca o przekąnej 20 cali).

    #1696
    kjbkjb
    Participant
    A ja mam do nich słabość, jeszcze od czasów A600 🙂

    Rozumiem miniac, malutki, do plecaka wsadzić i do kumpla zawinąć 🙂 ‘All in one’ z monitorem to już mały problem 😛

    #1697
    edeede
    Participant
    A ja mam do nich słabość, jeszcze od czasów A600 🙂

    Rozumiem miniac, malutki, do plecaka wsadzić i do kumpla zawinąć 🙂 ‘All in one’ z monitorem to już mały problem 😛

    Ja targałem miniacza razem z LCD 22" w plecaku turystycznym :] (coś mi chrupie w kręgolu szyjnym teraz) . Myślę że z ‘All in one’ lżej by było, o ile nóżka jakoś sensownie się składa.

    #1701
    pamperspampers
    Participant
    A ja mam do nich słabość, jeszcze od czasów A600 🙂

    Rozumiem miniac, malutki, do plecaka wsadzić i do kumpla zawinąć 🙂 ‘All in one’ z monitorem to już mały problem 😛

    Ja targałem miniacza razem z LCD 22" w plecaku turystycznym :] (coś mi chrupie w kręgolu szyjnym teraz) . Myślę że z ‘All in one’ lżej by było, o ile nóżka jakoś sensownie się składa.

    To ja wolę targać PowerBooka 🙂

    #1789
    AvatarIttaj
    Participant

    „A jak to się grzeje?”

    Pod MorphOS nie wiem. Miałem kiedyś iMaca G5 1.8 Ghz, 1 Gb Ram, GeForce 5200, to na OSX 10.5.8 wył strasznie, przy obciążeniu temperatura procesora oscylowała w granicach 70-80 stopni. A pisząc obciążenie nie mam na myśli grania w coś wymagającego, bo pod OSX na GF5200 to grać w coś sensownego się szczególnie nie da;)
    Za to in plus – genialna matryca, tak pięknego i żywego obrazu nie widziałem nigdy wcześniej ani nigdy później na swoim biurku.

Widok 13 wpisów - 1 z 13 (of 13 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.