MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Gdzie kupić naklejki morphos ?

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #239
    AvatarSventevith
    Participant

    Wiecie gdzie można nabyć naklejkę Mosa jakiegoś motyla ? Takiego jaki jest na zdjęciu mini maca w artykule opisujący sprzęt pod Mos ? Nakleił bym sobie na swojego eMaca zrobił mu fotografię i wysłał aby umieścić a artykule o sprzęcie 😀

    #1113
    Avatarkrashan
    Participant

    Obawiam się, że trzeba sobie samemu druknąć. Chyba że pampers zwietrzy biznes i na sklep zarzuci .

    #1114
    EnderEnder
    Participant

    No w sumie takie duże musiałbym zamówić dla PM z boku albo lepiej znaleźć kogoś z aerografem.

    #1115
    Avatarkrashan
    Participant
    No w sumie takie duże musiałbym zamówić dla PM z boku albo lepiej znaleźć kogoś z aerografem.

    Kartonowy szablon, niebieska farba w spreju i jedziesz .

    #1116
    EnderEnder
    Participant
    No w sumie takie duże musiałbym zamówić dla PM z boku albo lepiej znaleźć kogoś z aerografem.

    Kartonowy szablon, niebieska farba w spreju i jedziesz .

    Wiem, że dzisiaj się gdzieś rozpoczęła wystawa sztuki naiwnej, ale bez jaj . Zamówię naklejki na Allegro.

    #1117
    EnderEnder
    Participant

    Ta strona wygląda ciekawie http://oklejaj.pl/38-sport-i-motoryzacja za taką kasę chyba w miarę porządnie wykonane. Tyle tylko, że nie mam żadnego motywu z motylkiem do wysłania.

    #1118
    recedentrecedent
    Participant

    Ja moją naklejkę zdobyłem na którymś amiparty (bodaj w Chełmie). Zda mi się, że Drako przytargał kilka garści takich gadżetów?

    #1119
    EnderEnder
    Participant
    Ja moją naklejkę zdobyłem na którymś amiparty (bodaj w Chełmie). Zda mi się, że Drako przytargał kilka garści takich gadżetów?

    To fajnie, ale ja chciałbym takie na boki mojego PM, bo oryginalna buda choć praktyczna to średnio mi się podoba.

    #1125
    AvatarGość
    Participant
    Ja moją naklejkę zdobyłem na którymś amiparty (bodaj w Chełmie). Zda mi się, że Drako przytargał kilka garści takich gadżetów?

    To fajnie, ale ja chciałbym takie na boki mojego PM, bo oryginalna buda choć praktyczna to średnio mi się podoba.

    Ender na allegro poszukaj – jest pełno ofert i można podesłać swoje foto ( grafik znajdziesz pełno na stronach – wystarczy poszukać, lub samemu takową zrobić z już dostępnych) i wymiary budy i zrobią elegancko i profesjonalnie. Sam kiedyś takie sobie sprawiłem, tylko tyle że teraz nie mam żadnej obudowy Tower tylko Desktop to odpada.

    #1127
    EnderEnder
    Participant

    Grafiki są, ale obawiam się, że za małę i jak powiekszą to efekt będzie kiepski. Na razie czekam na SB coś długo idzie i później będę szukał jakiegoś fajnego motywu.

    #1134
    pamperspampers
    Participant

    Jeżeli na prawdę jest potrzeba na naklejki to mogę coś pomyśleć.. Tylko Ender zauważ, że jabłko z boku PM jest wypukłe i naklejka będzie bardzo wujowo wyglądać..

    #1135
    EnderEnder
    Participant
    Jeżeli na prawdę jest potrzeba na naklejki to mogę coś pomyśleć.. Tylko Ender zauważ, że jabłko z boku PM jest wypukłe i naklejka będzie bardzo wujowo wyglądać..

    No to co proponujesz/sugerujesz?

    #1137
    pamperspampers
    Participant
    Jeżeli na prawdę jest potrzeba na naklejki to mogę coś pomyśleć.. Tylko Ender zauważ, że jabłko z boku PM jest wypukłe i naklejka będzie bardzo wujowo wyglądać..

    No to co proponujesz/sugerujesz?

    Przyzwyczaić się do jabcoka z boku

    #1138
    EnderEnder
    Participant

    Wsunąłem kompa głębiej pod biurko. Fakt lepiej w przyszłości kupićlepsza kartę graficzną niż te naklejki (wątpliwy efekt).

    #1140
    pamperspampers
    Participant
    Wsunąłem kompa głębiej pod biurko. Fakt lepiej w przyszłości kupićlepsza kartę graficzną niż te naklejki (wątpliwy efekt).

    Ja w oczekiwaniu na stery 3D dla radków z serii R300 upolowałem Radeona 9000 Pro, wersję makową ze 128mb ramu za niecałe 50 baksów 🙂 Ciężko znaleźć taką kartę w makowej wersji ze 128mb ramu, teraz czekam i czekam bo idzie aż z Kanady..

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.