MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Emulator Sony PS1

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #314
    Avatarwojox
    Participant

    Czy emulator Sony FPSE jest kompletny ? Czy trzeba jeszcze ściągnąć rom ? który plik wskazywać do uruchomienia gry ? Mam NFS 1. Jak ktoś używał może wesprzeć…radą ?

    #1522
    Avatarrzookol
    Participant
    Czy emulator Sony FPSE jest kompletny ? Czy trzeba jeszcze ściągnąć rom ? który plik wskazywać do uruchomienia gry ? Mam NFS 1. Jak ktoś używał może wesprzeć…radą ?

    fpse ma emulacje romu ale zawsze możesz poszukac jakiegos scph….. . Dodatkowo ustaw tryb czytania danych (iso, plik exe czy zwykly cedek) w pluginach, no i RTFM.

    #1523
    Avatarwojox
    Participant
    fpse ma emulacje romu ale zawsze możesz poszukac jakiegos scph….. . Dodatkowo ustaw tryb czytania danych (iso, plik exe czy zwykly cedek) w pluginach, no i RTFM.

    Wczoraj trochę pogrzebałem przy fpse. Trzena ładować 2 pliki pod rząd najpierw .bin a następnie .cue
    Dziwne że niektóre obrazy płyt muszą być na ram dysku lub hdd, z płytki nie działają. Emulacja żałosna, w tekken 3 dźwięk haczył aż przykro, nawet w mono. Przecież 1000 MHz vs 33 mhz to kolosalna różnica.
    Albo źle ustawiam ten emulator….

    #1525
    kjbkjb
    Participant
    Albo źle ustawiam ten emulator….

    Ustawień masz multum, od grafiki po dźwięk. Pokombinuj 🙂

    #1527
    Avatarwojox
    Participant
    Albo źle ustawiam ten emulator….

    Ustawień masz multum, od grafiki po dźwięk. Pokombinuj 🙂

    Kombinowałem pod linuxem, mac osem i mosem. Wszędzie wolno i haczy dźwięk,,,,

    #1529
    kjbkjb
    Participant
    Kombinowałem pod linuxem, mac osem i mosem. Wszędzie wolno i haczy dźwięk,,,,

    Zrób zrzuty okien z konfiguracją i zapodaj 🙂

    #1546
    Avatarwojox
    Participant
    Kombinowałem pod linuxem, mac osem i mosem. Wszędzie wolno i haczy dźwięk,,,,

    Zrób zrzuty okien z konfiguracją i zapodaj 🙂

    Dałem radę, dźwięk już jest okey, ale w niektórych grach grafika mi rysuje po całym ekranie oraz pojawiają się różne artefakty…

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.