MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt eMac G4 MiniTower i monitor LCD – problem

Widok 4 wpisów - 16 z 19 (of 19 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #1790
    AvatarIttaj
    Participant

    @recedent
    Dzięki, pobrałem Twoją paczkę, zaktualizowałem też OWB do 1.9 i ta przeglądarka stała się używalna;) ale i tak mi nie podchodzi. Jak siedzi się na MorphOS to ma się nieodparte wrażenie że ten OWB nie pasuje do całości, tu aż prosi się o Midori. Lekka, szybka, funkcjonalna, prosta, przyjemna w użytkowaniu – do OWB z tych cech można by przypisać tylko lekka i prosta;)
    W Twojej paczce napisałeś, że mamy kierować do Ciebie prośby i zażalenia – w takim razie ja proszę o port Midori, zamiast rozwijania OWB;))

    #1791
    Avatarkrashan
    Participant
    zaktualizowałem też OWB do 1.9

    Do czego? Przecież aktualna wersja to 1.20…

    Jak siedzi się na MorphOS to ma się nieodparte wrażenie że ten OWB nie pasuje do całości, tu aż prosi się o Midori. Lekka, szybka, funkcjonalna, prosta, przyjemna w użytkowaniu – do OWB z tych cech można by przypisać tylko lekka i prosta;)

    Jak się to czyta, to ma się nieodparte wrażenie, że trochę nie wiesz o czym piszesz. OWB używa tego samego silnika – WebKita. OWB ma natywny interfejs w MUI, Midori ma interfejs w GTK, mogę się założyć, że nawet gdyby jakiś pracowity straceniec przeportował GTK na MorphOS-a to byłby to piramidalny żółw. Poza tym – nadal nie napisałeś co właściwie Ci się nie podoba w OWB? Na razie tylko wiemy, że nie możesz jej przetrawić i że, według Ciebie nie jest funkcjonalna ani przyjemna w użytkowaniu. Każdy ma prawo do swojej opinii, wszakże konkretów w niej ani grama… .

    W Twojej paczce napisałeś, że mamy kierować do Ciebie prośby i zażalenia – w takim razie ja proszę o port Midori, zamiast rozwijania OWB;))

    Recedent nie zajmuje się rozwijaniem OWB, robi to Fabien „Fab” Coeurjoly.

    #1792
    AvatarIttaj
    Participant

    Faktycznie mój błąd, nie wiem czemu zakodowało mi się że ta w systemie to 1.2, więc jak zobaczyłem na sieci 1.9 to instalowałem;) Tak czy inaczej… chciałem sprawdzić co to ten Chrysalis, więc po instalacji tego packa znowu mam 1.20
    No co mam napisać co mi się nie podoba w OWB?;) To tak jakbyś miał powiedzieć co ci się nie podoba w dziewczynie, która brzydka nie jest, ale totalnie nie w twoim guście. No zwyczajnie nie twoje klimaty… ciężko to opisać, nie podchodzi ci i już…
    Ale ok, zostawmy już temat OWB.
    MorphOS jest super i na tym się skupmy;)

    #1867
    AvatarIttaj
    Participant

    Muszę tu wszystkich przeprosić.
    Napisałem, że OWB mi nie pasuje, bo porównywałem ją do aktualnego FF na i5/4Gb Ram/ Radeon 7670m 😉
    Teraz kiedy posiedziałem na tym starusieńkim maczku i obadałem też dostępne pod niego przeglądarki na 10.4.11 (Safari, stary FF, iCab, TFF) to dopiero złapałem właściwe porównanie i…
    chylę czoła i posypuje głowę popiołem – wybaczcie.
    OWB Rulez!!! 😉

Widok 4 wpisów - 16 z 19 (of 19 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.