MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Ankieta na http://www.amiga.org/

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #161
    AvatarSventevith
    Participant

    Na http://www.amiga.org/ w tym wątku http://www.amiga.org/forums/showthread.php?t=57797&page=20

    znajduje się ankieta dotycząca przyszłości zamigowych systemów. Zachęcam do głosowania na MOS. Oczywiście zaraz pojawią się głosy co to da. Odrazu odpowiadam PR. Cały czas pojawiają się osoby z nostalgią chcące wrócić do Amigi, dobrze aby widzały, że MOS to silna propozycja którą wybrało wiele osób.

    Tłumaczyć chyba nie trzeba, że czym więcej MOS ma użytkowników tym lepiej dla nas.

    #562
    Avatarkrashan
    Participant

    Nawiązując do pierwszej linijki posta zdradzę, że stawiając „url” i „/url” w nawiasach kwadratowych po obu stronach adresu można z niego zrobić pięknego linka, co może kogoś bardziej zachęci niż procedura kopiuj-wklej. Na przykład tak:

    http://www.amiga.org/forums/showthread.php?t=57797&page=20

    A nawet tak:

    Link do ankiety na amiga.org

    P.S. Ja już głosowałem, rzecz jasna.

    #564
    recedentrecedent
    Participant

    Ech… Nie lubię się specjalnie rejestrować na jakimś forum, żeby zagłosować, ale trudno…

    A swoją drogą – ciekawy wynik ankiety. Ciekawe ilu z tych zwolenników AROSa tak naprawdę go używa.

    #565
    AvatarSventevith
    Participant
    Ech… Nie lubię się specjalnie rejestrować na jakimś forum, żeby zagłosować, ale trudno…

    Ja też się specialnie zarejestrowałem aby zagłosować, może kiedyś jeszcze to forum się przyda widzę, że Piru tam pojawia. 🙂

    #566
    Avatarkrashan
    Participant
    Ciekawe ilu z tych zwolenników AROSa tak naprawdę go używa.

    Sądzę, że niewielu. Wynika to ze sformułowania pytania i z mitu Open Source. Każdemu się wydaje, że otwarcie źródeł automagicznie zapewni systemowi świetlaną przyszłość…

    #567
    recedentrecedent
    Participant
    Ech… Nie lubię się specjalnie rejestrować na jakimś forum, żeby zagłosować, ale trudno…

    I cały wysiłek na marne… "You may not vote on this poll". D***a blada… Chyba, że moje nowe konto czeka na "pełną aktywację", "błogosławieństwo administracji" czy takie tam.

    #569
    AvatarRadziN
    Participant
    I cały wysiłek na marne… "You may not vote on this poll". D***a blada… Chyba, że moje nowe konto czeka na "pełną aktywację", "błogosławieństwo administracji" czy takie tam.

    Mam dokladnie to samo… Zastanawiajace co Ci ludzie ‘robia’ na Arosie. Ja mam chyba pecha ale ile razy probowalem cos z nim zrobic (zainstalowac) to byla walka, jak juz sie udalo to jego sprawnosci (dzialanie) byla nie bywale mala maks od 10min do 1h pracy bez zwisu lub co chwila. Wiec ow Aros w ankiecie to jakies ‘pobozne zyczenie’. Nie mowie ze MOS sie nie potrafi zfreezowac… no ale wlasnie mija 8h pracy bez reboota, a wczoraj mialem 13h wiec… nie ma co porownywac.

    #571
    AvatarSventevith
    Participant

    Freezy zaliczam w 90 % tylko przy aplikacjach 68k. RadziN zagłosowałeś ?

    #572
    recedentrecedent
    Participant

    Moje konto już zostało oficjalnie "pobłogosławione" przez administrację i głos poszedł.

    #574
    kjbkjb
    Participant
    Moje konto już zostało oficjalnie "pobłogosławione" przez administrację i głos poszedł.

    Też byłem zdziwiony, ale po jakimś czasie od rejestracji udało się zagłosować 🙂

    #575
    EnderEnder
    Participant

    No to czekamy. Zagłosuję jutro.

    #581
    EnderEnder
    Participant

    No i zagłosowałem. Może warto informację o tej ankiecie jakoś wyróżnić, żeby faktycznie potencjalni nowi uzytkownicy widzieli, że z systemem nie jest tak jakby sobie niektórzy życzyli.

    #582
    AvatarSventevith
    Participant

    Faktycznie dobry pomysł. Sama ilość userów w Polsce by wystarczyła aby w tej ankiecie wyprzedzić AROSa. Więc to kwestia chęci, aby zarejestrować się i zagłosować.

    #589
    AvatarRadziN
    Participant
    RadziN zagłosowałeś ?

    @Sventevith
    No kurcze jeszcze czekam na auth nie kumam co tak dlugo.

    Ps. Swietna ksywa kojarzy mi sie z debiutanckim albumem pewnej kapeli 😉 Przypadek?

    #590
    AvatarSventevith
    Participant
    Ps. Swietna ksywa kojarzy mi sie z debiutanckim albumem pewnej kapeli 😉 Przypadek?

    Storming near the Baltic. Nie nie przypadek ale to były dawne czasy kilkanaście lat temu. Teraz ksywa już nie jest unikalna jak była kiedy sobie ją zajumałem właśnie od byłego chlopaka Dody 😉

    Muszę zrobić rebranding 😉 Nową ksywę już mam tylko trzeba pocztę zmienić, konta na forach itp.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.