MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Ambient a prawa polska

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #168
    AvatarRadziN
    Participant

    Nie wiem czy to ja mam coś namieszane w Systemie czy jaki inny diabeł ale bardzo bym prosil o sprawdzenie czy po zalożeniu katalogu z literami śęąźż są one u was poprawnie wyswietlane w ambiencie w trybie ikony? Efekt jest taki ze katalog nie ma tych znak (są pomijane) natomiast w trybie listy wszystko jest ok.

    Ps. óćł wyswietla poprawnie w obu trybach.

    #598
    kjbkjb
    Participant

    U mnie śęążź nie pokazuje ani w trybie ikon ani w trybie listera, zaś óćł wyświetla w obydwu.

    #600
    Avatarkrashan
    Participant

    U mnie z kolei pokazywane są wszystkie polskie znaki – zarówno w trybie listera jak i w trybie ikon. Polecam ten artykuł. Jakie macie ustawione w Ambiencie czcionki do ikon i do listera?

    #601
    kjbkjb
    Participant
    U mnie z kolei pokazywane są wszystkie polskie znaki – zarówno w trybie listera jak i w trybie ikon. Polecam ten artykuł. Jakie macie ustawione w Ambiencie czcionki do ikon i do listera?

    Ja mam ustawione Bitstream Vera Sans/15

    #602
    Avatarkrashan
    Participant
    Jakie macie ustawione w Ambiencie czcionki do ikon i do listera?

    Ja mam ustawione Bitstream Vera Sans/15

    Dlatego nie masz wszystkich polskich znaków. Czcionki Bitstream Vera są pod tym względem niekompletne. Spróbuj użyć czcionki Lux na przykład.

    #603
    kjbkjb
    Participant
    Jakie macie ustawione w Ambiencie czcionki do ikon i do listera?

    Ja mam ustawione Bitstream Vera Sans/15

    Dlatego nie masz wszystkich polskich znaków. Czcionki Bitstream Vera są pod tym względem niekompletne. Spróbuj użyć czcionki Lux na przykład.

    Lux piękny i po polsku 🙂 Dzięki.

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.