MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Forum w remoncie9 grudnia 2012

Forum na naszym portalu przechodzi małą renowację. Nie jest tajemnicą, że wygoda korzystania z niego pozostawia nieco do życzenia. Remont będzie stopniowy i nie zakłóci działania pozostałych sekcji portalu. Na pewno pojawi się znacznie bardziej precyzyjne wyświetlanie nieprzeczytanych postów, sygnalizacja nowych postów na stronie głównej, stronicowanie wątków i kilka innych udogodnień. Oczywiście aktualna zawartość forum zostanie zachowana. Na razie do „starego” forum można się dostać tylko z ramki pod newsami. Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące forum można zgłaszać w komentarzach do tej wiadomości.

Zamieszczone przez: admin, 10 komentarzy

Komentarze:

 • Avatarkjb

  Super! 🙂

  Co prawda nie dotyczy to forum, ale gdyby powstała galeria i do tego jakiś gadacz? 🙂

 • Avatarpampers
  No nie tylko forum w remoncie jak widze 😉

  Stopniowo będziemy wprowadzać lifting całej strony, w zależności od pokładów wolnego czasu.

 • Avatarkrashan
  Ojoj… Coś się dzieje.

  Tak, różne rzeczy mogą się dziać, ze dwa razy nawet przez jakieś 20 sekund główna strona się nie ładowała. Niemniej pomału nowe forum zaczyna działać i nawet jakoś wyglądać. Piszę „jakoś” bo od grafiki jest tu pampers, a on czeka (i słusznie) aż kod będzie gotowy. Na razie więc to nowe forum jest w krashanowym stylu minimalistycznym. Przy okazji, można tam sobie pisać, większość rzeczy już działa. Niemniej trzeba się liczyć z tym, że aktualna zawartość nowego forum zniknie, potem będzie przez czas krótki niedostępne, wtedy zostanie zaimportowane całe stare forum. Po udanym imporcie włączamy i forumujemy już na serio.

  Przy okazji, mogą być drobne zaburzenia w komentarzach do newsów. To dlatego, że w przyszłości pod nowym systemem będą również newsy i komentarze do nich.

 • AvatarEnder

  " (…) poczekamy, coś być musi do cholery za zakrętem." 1313 (kraszan/papmers), ale który to ten tytułowy wierny zmiennik?

 • Avatarkrashan
  " (…) poczekamy, coś być musi do cholery za zakrętem." 1313 (kraszan/papmers), ale który to ten tytułowy wierny zmiennik?

  Miło mi poinformować, że aktualnie również newsy i komentarze pracują już pod nowym silnikiem forum. Dzięki temu będą się również pojawiały w liście nowych wpisów.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.