MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Bounty – system drukowania8 lutego 2013

Michał Żukowski podjął się ukończenia bounty dotyczącego systemu drukowania dla MorphOS-a. Zgodnie z założeniami bounty system powinien być ukończony do września 2013 roku i m. in. umożliwiać wykorzystywanie nowych sterowników dla drukarek z *nixowego standardu drukowania CUPS. Aktualnie na koncie bounty znajduje się 400 euro.

Zamieszczone przez: admin, 4 komentarze

Komentarze:

 • Avatarzbysiuk

  Powiem, ze ta informacja bardzo mnie cieszy….., ale w tym bounty nie ma np. sumy jaka trzeba uzbierac aby zadowolic autora. Czyzby zadawalala go kazda kwota? Pytam, bo jestem zainteresowany rozwojem systemu wydruku w Morphosie i potencjalnym darczynca. Bounty, jak to widać na stronie Morphzone powinno byc ukonczone 01.01.2011 i jak rozumiem to obecne jest jego kontynuacja czy w zwiazku z tym jakas czesc pracy zostala juz wykonana a jesli tak, to jaka?
  Nie jest to z mojej strony ‘czepianie sie’ a raczej troska o przejrzystosc takiej oferty, bo dla wielu moze byc nieczytelna.
  Pomysl jest b. dobry i pewno sie do tego doloze, prosze tylko o sprecyzowanie informacji.

 • Avatarrzookol

  Nie, to jest stary deadline, który był wpisany wieki temu i pewnie Insane go nie mógł przeedytować. Nowy deadline jest wpisany poniżej opisu bounty – czyli Wrzesien 2013. To jest bounty bez limitu. System bedzie dostarczony niezaleznie od nowych wpłat 🙂

 • Avatarzbysiuk

  Toż to prawie jak wolontariat 🙂 Chcialem jeszcze doprecyzowac czy Szanowny Autor poczynil jakies postepy w pracy?

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.