MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

APC&TCP w natarciu11 lutego 2013

Niemiecka firma APC&TCP promuje ostatnio intensywnie, również wśród użytkowników MorphOS-a, klasyczny już edytor tekstu Cyg­nusED, oraz stos TCP/IP Roadshow. Strony internetowe obu pro­gra­mów zostały gruntownie odświeżone. Chociaż tak się miło składa, że oba programy działają pod MorphOS-em, warto wiedzieć, że nie są to wersje natywne, zadbano jednak o ich w miarę bez­pro­ble­mo­we działanie. MorphOS Team jednak nie śpi, Scribble jest godnym konkurentem CED-a, a w MorphOS-ie 3.2 zapowiedziano nowy stos TCP/IP, który we wstępnych testach zostawia jednak Roadshow nieco w tyle. Wybór należy, tak czy inaczej, do użytkowników.

Zamieszczone przez: admin, 3 komentarze

Komentarze:

 • AvatarMDW

  W MorphOS 3.2 będzie nowy TCP/IP? A co było nie tak ze starym, że aż trzeba było robić nowy? Przyznam się, że jako zwykły użytkownik nie zauważyłem problemów. Poza tym, że jednak na Pegasosie nie osiągam takich transferów "download" jak na innych platformach (mam 20mbit/1mbit). Ale nie wiem czy to wina sprzętu czy softu.

 • Avatarkrashan
  W MorphOS 3.2 będzie nowy TCP/IP? A co było nie tak ze starym, że aż trzeba było robić nowy?

  Nie był tak szybki jak mógłby być. Poza tym nowy będzie miał pewne możliwości, których nie ma stary.

  jednak na Pegasosie nie osiągam takich transferów "download" jak na innych platformach

  No właśnie.

 • AvatarMDW
  No właśnie.

  Czyli winę za to ponosi TCP/IP MorphOSa 3.1? I w MorphOS 3.2 może się to poprawić? W takim razie kibicuję nowemu stosowi TCP/IP wszystkimi kończynami. 🙂

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.