MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

AmiWawa 517 marca 2013

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników komputera Amiga i kompatybilnych na imprezę AmiWaWa 5. Impreza odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2013 r. (sobota) w Warszawie, w Klubie Kultury "Anin" ul. V Poprzeczna 13. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11:00, a zakończenie o godzinie 18:00.
AmiWaWa to spotkanie "braci amigowej". Będzie można potestować sprzęt amigowy: Amigi klasyczne, AmigiOne z najnowszą wersją AmigaOS 4.x, Pegasosa II i Maki wraz z najnowszą wersją MorphOS-a. Będzie można porozmawiać w przyjaznej atmosferze z Amigowcami, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się na temat nowych rozwiązań, jak i poszukać porad w rozwiązaniu problemów komputerowych. Tradycyjnie jak co roku odbędzie się turniej w SWOSa (zachęcamy do treningów, gdyż poziom jest wysoki, warto także przywieźć ze sobą
ulubiony dżojstik). Tradycyjnie wstęp wolny!

Wszyscy, którzy pojawią się ze swoim sprzętem proszeni są o wzięcie kabla elektrycznego z rozgałęziaczem, kabla sieciowego i monitor (część sprzętu jest na miejscu, ale niestety w niewystarczającej ilości).
http://anin.ovh.org/Amiga.htm

Zamieszczone przez: admin, 2 komentarze

Komentarze:

  • Avatarpampers

    Dla mnie trochę daleko w obie strony nawet dla paru h imprezy. Jeszcze myślę.

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.