MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Amiga Games Award 201124 stycznia 2012

Magazyn internetowy Obligement zaprasza do wzięcia udziału w ankiecie na najlepszą amigową grę ubiegłego roku. W arkuszu głosowania znajdziemy również kategorię „MorphOS”, w której to nominowano szeroki wachlarz gier od komercyjnej Return To Castle Wolfenstein po wynalazek Cross Crab Tris. Zapraszamy do głosowania, nie jest wymagane głosowanie we wszystkich kategoriach.

Zamieszczone przez: admin, 5 komentarzy

Komentarze:

 • Avatarrecedent

  No raczej. Chociaż u mnie zapunktowały też Hex-a-Hop i Dragon Memory (ten ostatni po części dlatego, że spodobał się synkowi).

 • Avatarkrashan
  To chyba Wolfenstein wygra, nie?

  Pewnie wygra, trochę to dziwny konkurs, gdzie mamy z jednej strony grę komercyjną, nad którą pewnie zespół kilkudziesięcioosobowy pracował, ze sporym budżetem, a z drugiej produkcje hobbystyczne. Wiem, że RTCW jest stary jak świat, ale mimo wszystko. Tak czy inaczej oprócz Wolfa punktowałem też inne gry. Było nie było Hex-a-hop i Dragon Memory to bardzo dopracowane „casuale”, a Simutrans w swoim gatunku to też kawał dobrej roboty. Zagłosowałem też na Fish Fillets NG, bo to coś w rodzaju starego dobrego Benefactora. A reszta, cóż… 1941 Extreme Deluxe bez punktów za ekstremalnie zerową grywalność. Caph bez punktów za zbyt daleko posunięty minimalizm. Cross Crab Tris… Chyba wolę wziąć ołówek i rozwiązać sobie krzyżówkę. Grafika lepsza, a muzykę mogę uruchomić z odtwarzacza.

 • Avatarrecedent
  Chyba wolę wziąć ołówek i rozwiązać sobie krzyżówkę

  Krzyżówkę ołówkiem? Więcej wiary we własne możliwości, Krashanie!

  P.S. Poza tym uważam, że MorphOSa 3.0 należy upublicznić

 • Avatarrecedent

  Fakt, że po podsumowaniu wyników gra "1941 Extreme Deluxe" osiągnęła drugie miejsce, wyprzedzając (bijącą ją na głowę grywalnością) Hex-a-Hop nie mieści mi się w głowie. No ale cóż… Demokracja 🙂

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.